ATA Mimarlık’ta yapı sektörünün dinamikleri; inşaat, mimari, elektrik ve mekanik bir çatı altında toplanmıştır. Firma kurucularının mesleki faaliyetleri 95′li yılların başında çeşitli işletmelerde çalışarak başlamıştır. 15 yıllık bilgi birikimi ile şirketler grubu haline gelmiştir. Geçmişi yıllara dayanan geniş bilgi ve tecrübesiyle; yetişmiş, genç, hızlı ekibi ile çeşitli sektörlere günümüz teknolojisine uygun hizmet vermektedir.

Çağın hızlı gelişmelerine paralel mekan planlamaları, tasarımlar yapıp istenilen bütçe ve zamanda teslim etmek konularında profesyonelce servis verir. Çok yönlü organizasyon strüktürünü gerçekleştirebilecek uzman kadroya sahiptir. Her ayrı birim için özel olarak hazırlanmış hizmet programlarıyla müşteriler için tek performans ölçüsü olan üstün kaliteyi, en elverişli maliyet ve profesyonel elemanlar ile yerine getirmektedir. İşlerin yürütülmesi sırasında bir çözüm ortağı olarak benimsediği işverene, hizmetin daha etkin ve ekonomik olarak yürütülebilmesi için her türlü yapıcı ve olumlu önerileri getirmektedir.

ATA Mimarlık, proje veya konseptin analizi ile başladığı çalışmalarını araştırma, eskiz, etüd ve tasarımla devam ettirip, tüm detayları en küçük ayrıntılarına kadar çözerek sonuçlandırır. Bu hizmetlerde amaçlanan; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, aynı zamanda işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metodları ve detay çözümleri geliştirmektir. Kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak doğru teknolojiler ile talep karşılığında anahtar teslimi işler sunmaktır. Yabancı çalışma ortaklarının birinci derecede tercih ettiği bir dünya şirketi olmaktır. Nitelikli insan kaynağının çalışmak istediği şirketler arasında ön sırada yer almaktır.

1